Kategorie
Rozmaitości

Paweł Kręci.pl – zapraszam do mojego kącika rowerowego

Czy można łączyć bieganie z jazdą na rowerze? Można ale kiedy to dwa oddzielne światy to potrzebują też dwóch różnych miejsc. U mnie przyszedł czas na coś na co zanosiło się od jakiegoś czasu. Rower i moje eskapady rowerowe wyniosły się z bloga biegowego i zyskują nowe miejsce www.pawelkreci.pl

Będzie to miejsce poświęcone mojemu kręceniu. Zarówno temu po bliższej jak i dalszej okolicy. Jego zalążkiem są rowerowe teksty, które stanowiły część bloga pawelbiega.pl. Mam wizję i pomysł na to miejsce, ale na to potrzeba czasu i tego aby pewne rzeczy dotarły się w praktyce. Cały czas to też bieganie i blog biegowy będzie numerem jeden.

Dlatego też proszę o wyrozumiałość, jeśli coś nie działa tak jak powinno.

Dlaczego Paweł Kręci.pl?

Paweł Kręci.pl powstał z jednego prostego powodu. Na www.pawelbiega.pl zaczęło w pewnym momencie brakować mi miejsca na moje rowerowe wyjazdy. Okazało się też że na poziomie biegania i kręcenia amatorskiego te dwa światy w ogóle się nie łączą. Innych ludzi znam z biegów. Zupełnie innych z wycieczek i wypraw rowerowych. Ci pierwsi nie są zainteresowani moim kręceniem. Ci drudzy mają gdzieś, że biegam. Aby każdy dostał to czym jest najbardziej zainteresowany te dwie aktywności musiały się rozdzielić.

Jazda na rowerze - Samborowo

Tak powstało Paweł Kręci.pl gdzie mogę bez przeszkód pisać o swoim „kręceniu” i wszystkich sprawach z tym związanych.

Mam nadzieję, że Wam się nowe miejsce spodoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *